Linia dzielenia LAKIDIS BRMS

Linia dzielenia LAKIDIS BRMS

Linia pocięta LAKIDIS typu BRMS służy do transportu mięsa i / lub produktów spożywczych w kawałkach lub blokach. Przeznaczony jest głównie dla części mięsa powstałych w wyniku poprzednich procedur UBÓJ i będzie podlegał dalszemu przetwarzaniu. , jest to sztywna konstrukcja o dużych wskaźnikach produkcji; jest całkowicie wykonany ze stali nierdzewnej. 
Wymiary całej konstrukcji mogą się różnić, także poziomy przenośników i stoły boczne. Wszystkie są oparte na indywidualnych potrzebach klientów.
Linia cięcia jest sztywno oparta na czterech (4) bezszczotkowych nóżkach ze stali nierdzewnej, które można łatwo regulować na wysokość. W zależności od wymagań może wystartować od 3m do 12m (lub więcej) z jednym lub dwoma poziomami. Długość przenośnika głównego określa, ilu użytkowników będzie działać wzdłuż boków. Na przykład przenośnik główny o długości 9 m jest odpowiedni dla 12 użytkowników. 
Główny przenośnik może mieć dodatkową opcję czyszczenia taśmy transportowej podczas obrotu przy ruchu do góry spowodowanym tłokami powietrza. Pozwala to użytkownikowi na czyszczenie wodą pod główną powierzchnią. 
Stoliki boczne można zamocować na głównym przenośniku lub pozostawić oddzielnie za pomocą 4 regulowanych nóżek. Mogą również mieć dodatkową opcję obracania powierzchni stołu za pomocą specjalnego mechanizmu, aby zapewnić lepszy poziom higieny.
Istnieje również okrągły okrągły stół o średnicy 1,5 m do zbierania produktów wymagających dalszego przetwarzania. 
Linia cięcia jest wyposażona w działający elektryczny panel sterowania, za pomocą którego użytkownik końcowy może regulować prędkość obrotową i kontrolować wszystkie podstawowe funkcje, w tym czyszczenie, gdy jest oferowane jako opcja. 
Sprzęt elektryczny / elektroniczny wraz z wszystkimi obracającymi się częściami maszyny są zaprojektowane w taki sposób, aby można je było łatwo i szybko naprawić. Cała konstrukcja posiada certyfikat CE .